Title Image

Megbízható partner – 30 éve dolgozunk ügyfeleinkért

A Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével,

ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik jelentős szereplője.

ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

Munkatársat keresünk
KARBANTARTÓ
pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Telephelyi karbantartási munkák ütemezése, végrehajtása.
    • Telepi villamos berendezések, villamos kapcsolószekrények üzemi felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése.
    • Kerepesi hulladékgyűjtő-előkezelő és Dunaújváros hulladéklerakó telep technológiai gépészeti egységeinek üzemi felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-3 éves karbantartás területén eltöltött munkatapasztalat.
  • Műszaki végzettség.
  • Alkalmanként dunaújvárosi munkavégzés vállalása.
  • Proaktív együttműködés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • villanyszerelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Nálunk mindig időben megkapod a fizetésed.
  • Családias légkörben dolgozhatsz.
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd.
  • Rugalmas vezetők.
  • Túlórázási lehetőséggel növelheted jövedelmed.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Design Kft. – Kerepes, Patkó u. 9-11.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken vagy a lenti űrlap segítségével lehetséges:

  • Email: ujszaszierzsebet@designkft.hu
  • Telefon: 06706647293

Egyéb végzettségek

Nyelvtudás