Title Image

Megbízható partner – 30 éve dolgozunk ügyfeleinkért

A Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével,

ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

Gyere hozzánk Gépkezelő munkakörbe dolgozni!

Amit kínálunk:

  • korrekt, piaci bér + cafeteria (SZÉP-kártya) + év végi jutalom
  • 1-2 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd
  • rugalmas vezetők
  • családias légkör
  • túlórázási lehetőség

Elvárás:

  • műszaki végzettség vagy műszaki affinitás
  • megbízhatóság

Feladat:

  • hulladékfeldolgozó gép kezelése, napi karbantartási feladatok elvégzése
  • technológiában feldolgozható hulladékok előzetes minőségellenőrzése
  • hulladékok gépsorra történő kézi adagolása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Design Kft., Kecskemét, Ipar utca 6.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken vagy a lenti űrlap segítségével lehetséges:

Munkatársat keresünk Fuvarszervező pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Logisztikai járatok optimális tervezése
  • Szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység
  • Gépjárművezetők, rakodók napi, heti vezénylése
  • Egyeztetés a megrendelőkkel
  • Szállításokkal kapcsolatos dokumentáció, rendelésállomány naprakész nyilvántartása
  • Megrendelői visszajelzések folyamatos értékelése és elemzése
  • Statisztikák, jelentések, kimutatások készítésében való részvétel
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat a fuvarszervezés, logisztika területén
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • ügyfélközpontú gondolkodás és fellépés
  • jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • kiváló kommunikáció

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség, ADR jogszabályok ismerete
  • valamely integrált rendszer ismerete

  • főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • év végi jutalom
  • stabil vállalati háttér
  • összetartó csapat

Egyéb végzettségek

Nyelvtudás